Media do druku solwentowego
Cennik mediów do druku solwentowego
Folia samoprzylepna monomeryczna
6 zł /m2
Krótkookresowa folia biała lub bezbarwna, błyszcząca lub matowa. Stosowana do wyklejania płaskich powierzchni - tablice, plansze, standy, płaskie burty samochodów. Przeznaczona do wszelkiego rodzaju ekspozycji np. stoiska targowe, kampanie promocyjne, nośniki reklamy. Posiada tzw. „pamięć kształtu” - po naklejeniu na głębokie przetłoczenia w krótkim czasie odkleja się od miejsc wklęsłych i powraca do pierwotnego kształtu.
Folia samoprzylepna polimerowa z klejem kanalikowym
33 zł /m2
Średniookresowa folia biała lub bezbarwna, błyszcząca lub matowa. Stosowana do płaskich lub lekko pofałdowanych, zakrzywionych powierzchni - trwałe szyldy, grafika na pojazdach. Dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do podłoża. Posiada tzw. „pamięć kształtu” - po naklejeniu na głębokie przetłoczenia w krótkim czasie odkleja się od miejsc wklęsłych i powraca do pierwotnego kształtu. Klej kanalikowy ułatwia wyklejanie i usuwanie powietrza.
Folia samoprzylepna wylewana z klejem kanalikowym
53 zł /m2
Długookresowa folia biała. Stosowana do wyklejania płaskich i pofałdowanych powierzchni. Przeznaczona do wszelkiego rodzaju ekspozycji wymagających przedłużonej trwałości oraz aplikacji grafiki na pojazdach z głębokimi przetłoczeniami. Specjalny klej umożliwia łatwe pozycjonowanie grafiki i szybką aplikację. Folia nie posiada tzw. „pamięci kształtu”, po „rozprężeniu” w wysokiej temperaturze dopasowuje się do nadanego jej nowego kształtu. Klej kanalikowy ułatwia wyklejanie i usuwanie powietrza.
Folia samoprzylepna one way vision
35 zł /m2
Folia perforowana, stosowana na przeźroczystych powierzchniach, witrynach sklepowych, szybach w pojazdach, szklanych fasadach budynków, szklanych drzwiach. Dzięki perforacji osoba siedząca wewnątrz ma wrażenie, że szyba jest przyciemniona, a z zewnątrz widać elementy grafiki.
Folia samoprzylepna translucent
45 zł /m2
Folia do podświetleń, dzięki odpowiednio dobranym składnikom idealnie rozprasza światło. Stosowana do płaskich powierzchni, cechuje się znakomitą trwałością. Drukowana w specjalnym, nasyconym trybie zapewniającym żywe, soczyste kolory przy podświetleniu.
Folia backlit
12 zł /m2
Folia poliestrowa bez kleju. Stosowana do grafik podświetlanych. Bardzo dobrze rozprasza i przepuszcza światło. Wydruki charakteryzują się bardzo dużą wyrazistością szczegółów, wysokim kontrastem i nasyceniem kolorów.
Baner frontlit - 500 g/m2
9 zł /m2
Materiał winylowy, przeznaczony do druku jednostronnego. Bardzo wytrzymały na rozerwania, odporny na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Może być zgrzewany termicznie lub klejony. Stosowany jako nośnik reklamowy na ścianach budynków, rusztowaniach, ogrodzeniach, nad drogami.
Baner frontlit powlekany - 510 g/m2
13 zł /m2
Biała, matowa, powlekana tkanina PVC o bardzo wysokiej odporności na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Przeznaczona do druku jednostronnego. Bardzo wytrzymały na rozerwania, odporny na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Może być zgrzewany termicznie lub klejony. Stosowany jako nośnik reklamowy na ścianach budynków, rusztowaniach, ogrodzeniach, nad drogami.
Baner blockout - 610 g/m2
18 zł /m2
Gruba tkanina wykonana z PCV o parametrach zbliżonych do banera typu frontlit. Materiał charakteryzuje się czarną przekładką uniemożliwiającą przenikanie promieni słonecznych przez materiał. Może być stosowany do druku dwustronnego.
Baner backlit - 500 g/m2
12 zł /m2
Materiał stosowany jako nośnik reklam podświetlanych od tyłu charakteryzujący się translucentną strukturą idealnie rozpraszającą światło. Wykorzystywany w wielkoformatowych kasetonach. Opcja druku dwustronnego, tzw. poddruku, znakomicie podnosi efekt wizualny - nie występuje efekt przebarwienia druku przy ekspozycji dziennej, a w nocy przy podświetleniu kolory zachowują nasycenie i kontrast.
Siatka mesh - 360 g/m2
12 zł /m2
Materiał stosowany jako nośnik reklam charakteryzujący się siatkową strukturą umożliwiającą przepływ powietrza. Stosowany jako nośnik reklam na rusztowaniach oraz fasadach budynków.
Papier blueback - 120 g/m2
5 zł /m2
Papier billboardowy z niebieskim tyłem zapobiegającym przenikaniu kontrastowych elementów grafiki z poprzedniej ekspozycji, klejony najczęściej bez zdzierania poprzedniej warstwy, przeznaczony do ekspozycji zewnętrznych, stosowany do krótkoterminowych kampanii, odporny na wodę.
Papier whiteback - 120 g/m2
8 zł /m2
Papier whiteback - 200 g/m2
11 zł /m2
Papier przeznaczony do krótkookresowych ekspozycji wewnętrznych i zewnętrznych, stosowany do prezentacji grafiki w formie plakatów.
Papier photo gloss - 220 g/m2
15 zł /m2
Bardzo dobry jakościowo, błyszczący papier przeznaczony do wydruków fotograficznych. Specjalne powleczenie umożliwia wydobycie z grafiki szczegółów i żywych barw.
Papier city light - 150 g/m2
8 zł /m2
Materiał przeznaczony do grafik podświetlanych od wewnątrz. Dzięki swojej specjalnej jednorodnej strukturze idealnie rozprosza światło. Doskonały do kasetonów typu citylight i OWZ oraz do ekspozycji wewnętrznych.
Tkanina canvas - 380 g/m2
50 zł /m2
Podłoże artystyczne imitujące naturalne płótno. Stosowane głównie do reprodukcji obrazów oraz tworzenia dekoracji wystawowych i scenograficznych.
Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT. Przy dużych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.