Usługi dla firm reklamowych
Jeżeli prowadzisz agencję reklamową, studio graficzne itp., proponujemy rozpoczęcie współpracy na specjalnych warunkach - oferujemy rabaty, możliwość wykonania prób, szybkie terminy realizacji.

W celu rozpoczęcia współpracy na warunkach przewidzianych dla firm reklamowych, prześlij mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 018 2014675 kopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, REGON oraz NIP. Dokumenty te są niezbędne w celu potwierdzenia, że faktycznie prowadzisz działalność w branży reklamowej. Jeśli nie zajmujesz się taką działalnością, posiadasz jednak liczne kontakty z firmami i chcesz zamawiać towary do dalszej odsprzedaży, jesteśmy w stanie nawiązać z Tobą współpracę na dobrych, korzystnych dla obu stron warunkach.

Po przesłaniu dokumentów otrzymasz cenniki agencyjne na oferowane przez nas produkty i usługi. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie rozpoczęcia współpracy, napisz lub zadzwoń do nas - udzielimy Ci wszelkich informacji.