Płatniki kelnerskie

Płatniki kelnerskie wykonane są ze sklejki brzozowej lub bukowej o grubości 4mm, z wygrawerowanym laserowo Twoim logo, rysunkiem lub innym elementem graficznym. Wymiary płatnika kelnerskiego to 100 x 170 mm. Strona wewnętrzna pokryta jest skórą naturalną, zapobiegającą wysunięciu się banknotów lub kart kredytowych. Dostępne są czterech kolory skóry. Cała seria wykonywanych płatników ma przeważnie taki sam kolor skóry, jednak czasem mogą wystąpić nieduże różnice w odcieniach.


Płatniki kelnerskie, podobne jak karty menu, dostępne są w 3 rodzajach:
  1. Płatnik kelnerski z okładką w kolorze surowego drewna z ciemnym grawerem. Kolor wygrawerowanej grafiki zależny jest od rodzaju użytego drewna - na sklejce bukowej wychodzi w ciemnobrązowym kolorze, na sklejce brzozowej w jaśniejszych odcieniach brązu. Na całej grawerowanej powierzchni mogą wystąpić różne odcienie koloru, w zależności od ułożenia i zagęszczenia słojów w danym kawałku sklejki. Powierzchnia sklejki zabezpieczana jest lakierem w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem. Stosowany lakier jest niewidoczny po wyschnięciu.
  2. Płatnik kelnerski z okładką bejcowaną w kolorze tik lub ciemny orzech. Miejsca grawerowane nabierają mocnego koloru, w pozostałych miejscach kolor drewna nabiera delikatnego odcieniu w kolorze zastosowanej bejcy, dzięki temu grawerowana grafika dobrze kontrastuje na jaśniejszym tle.
  3. Płatnik kelnerski z okładką dwukrotnie lakierowaną w kolorze tik. Kolor grawerowanej grafiki wychodzi jaśniejszy w stosunku do koloru okładki. Ponieważ zdarzają się kawałki materiału na których grawer wychodzi ciemny, na niektórych (a czasem na wszystkich) egzemplarzach wygrawerowana grafika jest rozjaśniana. Po grawerowaniu okładka lakierowana jest lakierem bezbarwnym.
Więcej informacji oraz zdjęcia produktów wykonanych w kolorach podanych powyżej znajdziesz znajdziesz na stronie z opisem okładek menu.
Cennik wykonania płatników kelnerskich
Płatnik kelnerski w kolorze surowego drewna
35 zł
Płatnik kelnerski bejcowany
43 zł
Płatnik kelnerski lakierowany, jasny grawer
60 zł
Ramka ozdobna - dopłata
8 zł
Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT. Przy dużych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Informacje:

  • Minimalna wartość zamówienia - 100 zł.
  • Ceny obejmują koszt grawerowania powierzchni 6x9 cm - w sytuacji gdy wymiary grawerowanej grafiki mają być inne, skontaktuj się z nami w celu wykonania indywidualnej kalkulacji.
  • W przypadku zamawiania poniżej 5 sztuk płatników kelnerskich doliczany jest koszt opracowania projektu graweru - cena ustalana indywidualnie w zależności od wymaganego nakładu pracy.
  • Przy zamawianiu większych ilości płatników kelnerskich możesz wybrać kolor w jakim mają być bejcowane lub lakierowane.