Stojaczki „rezerwacja”

Stojaczki wykonane są ze sklejki brzozowej lub bukowej o grubości 4mm, z wygrawerowanym laserowo napisem „rezerwacja”, poniżej którego może być umieszczone Twoim logo. Wymiary ścianek stojaczka to 150 x 70 mm. Grzbiet i paski dystansowe wykonane są ze skóry naturalnej, dostępnej w czterech kolorach. Skręcane śrubami ozdobnymi.

Stojaczki „rezerwacja” mogą być wykonane w trzech rodzajach:
  1. Stojaczek z surowej sklejki z ciemnym grawerem. Kolor wygrawerowanej grafiki zależny jest od rodzaju użytego drewna - na sklejce bukowej wychodzi w ciemnobrązowym kolorze, na sklejce brzozowej w jaśniejszych odcieniach brązu. Na całej grawerowanej powierzchni mogą wystąpić różne odcienie koloru, w zależności od ułożenia i zagęszczenia słojów w danym kawałku sklejki. Powierzchnia sklejki zabezpieczana jest lakierem w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem. Stosowany lakier jest niewidoczny po wyschnięciu.
  2. Stojaczek bejcowany w kolorze tik lub ciemny orzech. Miejsca grawerowane nabierają mocnego koloru, w pozostałych miejscach kolor drewna nabiera delikatnego odcieniu w kolorze zastosowanej bejcy, dzięki temu grawerowana grafika dobrze kontrastuje na jaśniejszym tle.
  3. Stojaczek dwukrotnie lakierowany w kolorze tik. Kolor grawerowanej grafiki wychodzi jaśniejszy w stosunku do koloru okładki. Ponieważ zdarzają się kawałki materiału na których grawer wychodzi ciemny, na niektórych (a czasem na wszystkich) egzemplarzach wygrawerowana grafika jest rozjaśniana. Po grawerowaniu okładka lakierowana jest lakierem bezbarwnym.
Więcej informacji oraz zdjęcia produktów wykonanych w kolorach podanych powyżej znajdziesz na stronie z opisem okładek menu.
Cennik wykonania stojaczków „rezerwacja”
Stojaczek w kolorze surowego drewna
20 zł
Stojaczek kelnerski bejcowany
25 zł
Stojaczek lakierowany, jasny grawer
38 zł
Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT. Przy dużych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Informacje:

  • Minimalna wartość zamówienia - 100 zł.
  • Ceny obejmują koszt grawerowania na obu stronach stojaczka napisu „rezerwacja” o wymiarach 120x15 mm oraz logo lub innej grafiki o wymiarach 90x15 mm - w sytuacji gdy wymiary grawerowanej grafiki mają być inne, skontaktuj się z nami w celu wykonania indywidualnej kalkulacji.
  • Możliwość wyboru kroju pisma jakim ma być wykonany napis „rezerwacja”.
  • W przypadku zamawiania poniżej 5 sztuk stojaczków doliczany jest koszt opracowania projektu graweru - cena ustalana indywidualnie w zależności od wymaganego nakładu pracy.
  • Przy zamawianiu większych ilości stojaczków możesz wybrać kolor w jakim mają być bejcowane lub lakierowane.