Karty menu drewniane grawerowane laserem

Karty menu wykonane są ze sklejki brzozowej lub bukowej o grubości 4mm, z wygrawerowanym laserowo Twoim logo, rysunkiem lub innym elementem graficznym. Wymiary karty menu to 265 x 310 mm dla wydruków formatu A4, i 200x225 mm dla wydruków formatu A5. Grzbiet wykonany jest ze skóry naturalnej, która dostępna jest w czterech kolorach. W całej serii wykonywanych kart menu kolor skóry użytej do wykonania grzbietu jest przeważnie taki sam, jednak mogą wystąpić nieduże różnice w odcieniach. Wewnątrz okładki menu znajduje się najczęściej od 10 do 15 koszulek na wydruki formatu A4 lub A5 - składając zamówienie podajesz ile dokładnie koszulek ma być w menu. Całość skręcona śrubami ozdobnymi.


Karty menu dostępne są w trzech wersjach:
  1. Okładka menu w kolorze surowego drewna z ciemnym grawerem. Kolor wygrawerowanej grafiki zależny jest od rodzaju użytego drewna - na sklejce bukowej wychodzi w ciemnobrązowym kolorze, na sklejce brzozowej w jaśniejszych odcieniach brązu. Na całej grawerowanej powierzchni mogą wystąpić różne odcienie koloru, w zależności od ułożenia i zagęszczenia słojów w danym kawałku sklejki. Powierzchnia sklejki zabezpieczana jest lakierem w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem. Stosowany lakier jest niewidoczny po wyschnięciu.
  2. Okładka menu bejcowana w kolorze tik lub ciemny orzech. Miejsca grawerowane nabierają mocnego koloru, w pozostałych miejscach kolor drewna nabiera delikatnego odcieniu w kolorze zastosowanej bejcy, dzięki temu grawerowana grafika dobrze kontrastuje na jaśniejszym tle.
  3. Okładka menu dwukrotnie lakierowana w kolorze tik. Kolor grawerowanej grafiki wychodzi jaśniejszy w stosunku do koloru okładki. Ponieważ zdarzają się kawałki materiału na których grawer wychodzi ciemny, na niektórych (a czasem na wszystkich) egzemplarzach wygrawerowana grafika jest rozjaśniana. Po grawerowaniu okładka menu lakierowana jest lakierem bezbarwnym.


W podstawowej wersji na kartach menu grawerowana jest ramka na przedniej i tylnej stronie okładki, oraz na przedniej stronie logo, rysunek lub inny element graficzny wykonany na podstawie materiałów dostarczonych przez Ciebie. W droższej wersji grawerowana jest ramka ozdobna. Dodatkowe elementy ozdobne mogą być umieszczone na przedniej i tylnej listwie grzbietowej, pomiędzy śrubami. Oczywiście możesz zlecić wykonanie na kartach menu grafiki według własnego pomysłu, wymaga to jednak indywidualnych ustaleń.
Cennik wykonania kart menu
Okładka menu A4 - surowe drewno
75 zł
Okładka menu A4 - bejcowana
90 zł
Okładka menu A4 - lakierowana, jasny grawer
120 zł
Okładka menu A5 - surowe drewno
60 zł
Okładka menu A5 - bejcowana
75 zł
Okładka menu A5 - lakierowana, jasny grawer
105 zł
Ramka ozdobna - dopłata
15 zł
Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT. Przy dużych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Informacje:

  • Podane ceny dotyczą samej okładki menu, bez opracowania graficznego treści oraz druku stron menu.
  • Ceny obejmują koszt grawerowania powierzchni 15x20 cm dla karty menu A4 oraz 12x16 cm dla karty menu A5 - w sytuacji gdy wymiary grawerowanej grafiki mają być inne, skontaktuj się z nami w celu wykonania indywidualnej kalkulacji.
  • W przypadku zamawiania poniżej 5 sztuk kart menu doliczany jest koszt opracowania projektu graweru - cena ustalana indywidualnie w zależności od wymaganego nakładu pracy.
  • Przy zamawianiu większych ilości kart menu możesz wybrać kolor w jakim okładki mają być bejcowane lub lakierowane.